Цегляна кладка в інтер’єрі спальні (50 фото)

Цегляна кладка в інтер’єрі спальні (50 фото)

Часто цегляні стіни, що зберегли первісний вигляд, відносять тільки до вільного і непередбачуваного стилю лофт. Але насправді цегляний декор може прикрасити будь-яку сучасну спальню. Не вірите – дивіться самі.
Цегляна кладка в інтер’єрі модний і вже улюблений  дизайнерам прийом. Цей зухвалий, брутальний, волелюбний акцент багато хто боїться використовувати в спальні, пояснюючи тим, що це кімната для відпочинку. Але за рахунок того, що цегла – рукотворний матеріал, він зберігає тепло, його текстура виглядає живо й привабливо, що робить інтер’єр спальні гармонійним. Ми зробили підбірку сучасних спалень в різному стилі, куди цегляна стіна вписується ідеально. Надихайтеся і не бійтеся експериментувати.

spalniya-kirpichnaya-kladka-1

spalniya-kirpichnaya-kladka-2

spalniya-kirpichnaya-kladka-3

spalniya-kirpichnaya-kladka-4 (1)

spalniya-kirpichnaya-kladka-4

spalniya-kirpichnaya-kladka-5

spalniya-kirpichnaya-kladka-6

spalniya-kirpichnaya-kladka-7

spalniya-kirpichnaya-kladka-8

spalniya-kirpichnaya-kladka-9

spalniya-kirpichnaya-kladka-10

spalniya-kirpichnaya-kladka-11

spalniya-kirpichnaya-kladka-12

spalniya-kirpichnaya-kladka-13 spalniya-kirpichnaya-kladka-14 spalniya-kirpichnaya-kladka-15 spalniya-kirpichnaya-kladka-16 spalniya-kirpichnaya-kladka-17 spalniya-kirpichnaya-kladka-18 spalniya-kirpichnaya-kladka-19 spalniya-kirpichnaya-kladka-20 spalniya-kirpichnaya-kladka-21 spalniya-kirpichnaya-kladka-22 spalniya-kirpichnaya-kladka-23 spalniya-kirpichnaya-kladka-24 spalniya-kirpichnaya-kladka-25 spalniya-kirpichnaya-kladka-26 spalniya-kirpichnaya-kladka-27 spalniya-kirpichnaya-kladka-28 spalniya-kirpichnaya-kladka-29 spalniya-kirpichnaya-kladka-30 spalniya-kirpichnaya-kladka-31 spalniya-kirpichnaya-kladka-32 spalniya-kirpichnaya-kladka-33 spalniya-kirpichnaya-kladka-34 spalniya-kirpichnaya-kladka-35 spalniya-kirpichnaya-kladka-36 spalniya-kirpichnaya-kladka-37 spalniya-kirpichnaya-kladka-38 spalniya-kirpichnaya-kladka-39 spalniya-kirpichnaya-kladka-40 spalniya-kirpichnaya-kladka-41 spalniya-kirpichnaya-kladka-42 spalniya-kirpichnaya-kladka-43 spalniya-kirpichnaya-kladka-44 spalniya-kirpichnaya-kladka-45 spalniya-kirpichnaya-kladka-46 spalniya-kirpichnaya-kladka-48 spalniya-kirpichnaya-kladka-49