Як виростити базилік

Незвичайний аромат цієї рослини відомий людям з найдавніших часів. Рід базиліку (Ocimum basilicum) належить до сімейства губоцвітних і нараховує близько 150 видів, розповсюджених у тропічних і субтропічних країнах в усьому світі. Щіпка листя базиліку надає приємний аромат будь-якій страві, особливо ця пряність облагороджує смак салатів. У народній медицині базилік використовують для полоскання горла, п’ють настій при головному болі, він корисний для шлунка.

Підготовка ґрунту для вирощування базиліку

Базилік розміщують на добре удобрених органічними добривами легких супіщаних ґрунтах, які добре прогріваються сонцем і захищених від холодних північних вітрів. Кращі попередники базиліка – культури, під які вносили великі дози органічних добрив: бобові, огірок, томат, картопля. Підготовку ґрунту починають восени. Ділянки під базилік перекопують на глибину 22-25 см, вносять на 1м ² по 2-5 кг компосту або перегною, 20-25 г суперфосфату, 10-15 г калійної солі. На суглинних і глинистих ґрунтах під зиму формують гряди, які навесні рихлять мотикою на глибину 10-12 см.

pic

Вирощування У південних регіонах насіння можна сіяти безпосередньо в ґрунт, але в більш північних районах переважним є розсадне вирощування. Для розміщення рослин необхідні добре освітлені ділянки з пухким, родючим ґрунтом, що має нейтральну реакцію. Насіння висівають у ґрунт, коли ґрунт прогріється до +20°С. Для вирощування базиліку можна зробити як окрему грядку, так і саджати його як культуру-ущільнювач на грядці з кущовою квасолею, баклажанами та іншими рослинами, подібними за силою зростання та агротехнікою з базиліком. Сходи зазвичай з’являються тижні через 2-3, залежно від температури й виду базиліку.

Якщо ж у вас вже є готова розсада, то на початку червня базилік висаджують у відкритий ґрунт рядовим способом, розташовуючи ряди на 30-40 см, а рослини в ряду – на 25 см один від одного. На грядках схема посадки рядковим, відстані між стрічками 50-60 см, між рядками – 15-30 см, між рослинами в ряду – 20-25 см. У кожну лунку виливають 1-1,5 л води кімнатної температури і висаджують рослину на глибину 6-8 см. Горщики при посадці повинні бути повністю занурені в ґрунт, а центральна брунька разом з листям залишається зовні. До повного приживання базилік систематично поливають (0,5-1 л води під кожну рослину). Коли рослини приживуться, полив тимчасово припиняють, а потім проводять по мірі необхідності. Щоб зростав гущі, потрібно зривати верхні пагони. Листочки зривають зі зростанням, а квіткові бутони регулярно видаляють. Запах базиліка не виносять комарі і мухи.

ui13995826201

Догляд за базиліком

Догляд за базиліком полягає в регулярному розпушуванні, прополках і поливах. При похолоданні висаджені рослини слід укрити поліетиленовою плівкою, натягнувши її на дуги. У фазі 2-3х пар листків посіви проріджують, залишаючи між рослинами в ряду по 10-12 см. Перший час їх необхідно гарно поливати, не допускаючи пересушування, згодом рослини стають більш засухостійкими. Підживлення виконуються тільки мінеральними добривами у вигляді розчинів, на початку вегетації – сечовиною, згодом – амофосом (приблизно 20 грамів на відро води). Оптимальна кількість підживлень за сезон – 4-5. Шкідники та хвороби зазвичай не вражають ці рослини, навіть паля не торкає базилік, можливо, через його характерний сильний запах. Хоча інколи можуть проявитися такі хвороби як фузаріоз і сіра цвіль. Вони з’являються при надмірній вологості і загущенні рослин, тому необхідно підтримувати сприятливий режим, своєчасно видаляти хворі рослини.

Збирання

Зелень базиліку починають зрізати вже з молодих рослин, при довжині пагонів 10-12 см. Збирання для заготовки зелені про запас проводять на початку цвітіння, коли рослини володіють найбільшим ароматом. Зрізані рослини зв’язують у пучки, сушать і перетирають в порошок, який використовують у суміші з іншими пряними рослинами як в приправу. Висушені рослини необхідно зберігати в скляних банках, що щільно закриваються, щоб їхній аромат зберігався як можна довше. Насіння збирають у міру дозрівання, коли висихають стебла з коробочками, що містять насіння. Запізнюватися зі збиранням не варто, оскільки при перезріванні насіння висипається.