До Дня святого Валентина: 3 зворушливі мультики про любов для дітей

Любов можна назвати навичкою, яку слід прививати дитині з раннього віку. Адже вміти любити – це велика рідкість, справжній талант. Спочатку дитина освоює любов до батьків, сестрички чи братика, бабусі й дідуся. Але з часом слід вчитися відкривати своє серце для інших – так вперше зароджується любов до іншої людини. До Дня усіх закоханих наш сайт підготував чудову душевну підбірку мальованих історій.

Учіть дітей любити щиро та всім серцем!

Що вбиває любов?

Дуже актуальний та зроузмілий мультик для дітей, життя яких сьогодні немислиме без гаджетів. Виявляється, улюблений смартфон здатен зруйнувати справжні почуття. Покажіть дітям, наскільки вони стають беземоційними та неуважними до близьких, замінивши реальне життя на віртуальне.

Боротися чи любити?

Від ненависті до любові – один крок. Інколи варто зробити його, аби стати по-справжньому щасливим. Ця історія про хлопчика та дівчинку, які з дитинства ворогували. Вони завжди змагалися, хто більше заробить грошей на продажу лимонаду. Йшли роки, а конкуренція не вщухала. І от одного вечора два закляті вороги зустрілися… Чудовий мультик про те, як любов змінюється все ваше життя та пріорітети.

На що ти здатен заради любові?

Кумедна та мила мальована історія про пару закоханих восьминогів, яких розлучили. Гарний приклад того, що справжня любов долає будь-які перешкоди.  Восьминіжки змогли змінити долю, аби знову бути разом!

Джерело