Щоб рясно цвіли: садимо тюльпани восени!

Особливості осінньої посадки тюльпанів

Щоб тюльпани комфортно почувалися, подбайте передусім про якість грунту, у який будете їх висаджувати. Обирайте сонячні місця, де немає протягів та рівний рельєф. Тюльпани потребують багато світла, а якщо будуть рости у затінку, почнуть деформуватися та матимуть блідий колір. Земля не повинна бути кисла й в міру розрихлена. Доречно підживити грунт. Кількість добрив залежить від стану самої землі та кліматичних умов.

Найбільш підходяща пора для осінньої висадки тюльпанів – середина вересня і аж до початку листопада. Саме такий термін рядять представники українських магазинів, зауважуючи, що в останні роки осіння погода доволі посушлива та тепла тому посадку слід відтерміновувати на пізніший період Перед посадкою, варто ретельно оглянути кожну цибулину, простежити, щоб вона була здорова. На вкорінення потрібно приблизно 30 днів. Цибулини встигають прижитися до перших заморозків та впадають у спокій. З новими силами розпускаються весною.

Як посадити цибулини в грунт

Слід ретельно оглянути кожну цибулину. Утилізуйте хворі екземпляри, щоб не заразити інших. Замочіть цибулини в спеціальному розчині, щоб запобігти появі хвороб. Підійде і звичайна марганцівка. Висаджувати цибулини потрібно на глибину 15 см. Відстань між цибулинами-близько 10 см. Великі цибулини доречно розташувати в середині, а ті, що дрібніші – по краях. Не змішуйте сорти. Що стосується грунту, то він повинен бути пухкий і добрив. Місце для висадки тюльпанів вибирайте просторе і світле.

Інтенсивність цвітіння тюльпанів і їх зовнішній вигляд залежать від того, в який час висаджена цибулина. Якщо умови сприятливі, а погода сприяє гарному росту, виходить шикарний результат. Відповідально поставтеся до вибору посадкового матеріалу, це забезпечить красу вашої клумби.

 

За матеріалами: http://lviv1256.com/lists/yak-ta-koly-sadyty-tsybulyny-tiul-paniv-tsiiei-oseni/?fbclid=IwAR095T82Mj_KRweUM0yx60DAhSqSvoouppoE4rrPZAnyvDzKmqke7Bt49F8