Ігри для дітей вдома, коли на вулиці дощить

Ігри для дітей вдома, коли на вулиці дощить

Чем заняться в плохую погоду с ребенком
Чим зайнятися в погану погоду з дитиною © Depositphotos

Найкраще заняття для дитини, коли за вікном негода, і зовсім не виходить довго гуляти на вулиці – це спільне проведення часу вдома. Чим зайнятися в дощову погоду з дітьми, щоб було цікаво і корисно?

Твоя маленька непосида сповнена енергії, що б’є ключем і шукає вихід, а ось побігати і погуляти неможна через похмуру погоду. Знайди застосування її ентузіазму і спрямуй весь бурхливий потік у мирне русло, перебуваючи в стінах оселі. При цьому можна обійтися і без телевізора, і без комп’ютера. До твоїх послуг різноманітні ігри для дітей вдома, а ще творчість, а ще майстерність.

Чем заняться в плохую погоду с ребенком

Чим зайнятися в погану погоду з дитиною © Depositphotos
  1. Чим зайняти дитину вдома – книги

Книги – чудовий засіб для проведення часу. Але не думай, що їх можна тільки читати або розглядати картинки. Засиділися і хочеться порухатися? Прекрасно! Запропонуй малюкові новий вид спорту – поклади йому на голову книгу, і нехай він спробує пройтися по кімнаті, не впустивши її. Це не так-то просто. Доведеться рухатися акуратно з рівною поставою і високо піднятою головою. Влаштуйте змагання, хто довше або дальше пройдеться з літературою на голові. А яку книгу легше перенести – енциклопедію чи казки?

  1. Чим зайняти дитину в негоду – гра в кольори

Дощовий день можна розфарбувати в яскраві кольори завдяки фантазії і наступній грі. Обери колір для сьогоднішнього дня, наприклад, помаранчевий. І запропонуй малюкові все робити сьогодні в рудих тонах: одягнутися в помаранчеві штанці і сорочку, пити чай з помаранчевої чашки, готувати разом із мамою помаранчевий морквяний суп, влаштувати виставку з помаранчевих машин, перерахувати всі помаранчеві іграшки і малювати фарбами тільки рудих відтінків.

  1. Чим зайняти дитину під час дощу – вбрання

І не варто думати, що вбиратися полюбляють лише дівчатка. Хлопчикам теж подобається вдягатися в незвичайний одяг і нові костюми. Театр, карнавал, перевтілення – діти просто обожнюють придумувати наряди, тим більше, що улюблених персонажів – хоч відбавляй! Супермени, прибульці, гноми, феї, принцеси – ким би ти сама хотіла стати на сьогоднішній день? Не пожалкуй для цього мішок зі своїм старим одягом і теж підключися до процесу перевтілення.

Чем заняться в плохую погоду с ребенком

Чим зайнятися в погану погоду з дитиною © Depositphotos
  1. Ігри для дітей – домашній квест

Діти просто обожнюють ігри з пошуками, тож чому б не влаштувати вдома справжній квест зі скарбами, піратською картою, підказками і пригодами! Тут знадобиться все: шукатимемо зачаровану принцесу, ляльки – фрейліни і феї, що живуть на безлюдному острові з замком із кубиків, а підказки можна ховати в лапи зайчиків, собачок і мавпочок по всій кімнаті і навіть по всій квартирі. Корисно включити в гру елементи навчання: наприклад, скласти зі знайдених літер слово-підказку, знайти наступну підказку в книжці такого ж кольору, як і кубик тощо.

  1. Ігри для дітей – кульковий баскетбол

Повітряні кульки набагато безпечніші за будь-який м’яч, а тому і посуд і скло залишиться цілим. А вправи з кульками можна робити нітрохи не гірше, ніж до цього м’ячем. Спробуй з дитиною потрапити кулькою в кільце-каструлю або підкидати їх однією рукою, або перекидати через мотузку, натягнуту через кімнату.

За матеріалами https://lady.tochka.net/ua/67176-chem-zanyat-rebenka-v-plokhuyu-pogodu-5-prostykh-idey/