Як позбутися від бур’янів за допомогою газет та покращити якість грунту

Як позбавиться від бур’янів без гербіцидів і хімії

Цей трюк допоможе очистити вашу ділянку від бур’янів без застосування гербіцидів або токсичних хімічних речовин. Все, що вам знадобиться, це купа старих газет, трохи води і мульча зі старого листя і тирси.

Цей принцип мульчування запропонував відомий садівник Кевін Джейкобс (Kevin Jacobs), він досить простий в реалізації, а головне він призводить до покращує якості  грунту.
Газета в даному випадку, виступає як прошарок, яка позбавляє грунт сонячного світла і тим самим запобігає появі бур’янів.
Накрийте потрібну вам ділянку газетами.

64
<div style='text-align: center'>
<style type= .adslot_750x300 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_750x300 { width: 750px; height: 300px; } }

521c” width=”570″ height=”379″ />
Залиште проміжки там, де у вас посаджені саджанці.
Рясно полийте газети водою. Вся зайва вода стече в грунт.d72081
Потім привезіть мульчу зі старого листя, тирси та тріски і щільно закладіть всю ділянку. Так щоб бур’яни не могли пробитися.
Висота шару повинна бути не менше 5 сантиметрів.2c53e3
мульчеваніе ділянки газетами і тирсою: Органічне землеробство, пермакультура
Цей метод дозволяє не тільки очищати ділянку від бур’янів, а й сприяє зростанню корисних мікроорганізмів, які розпушують і збагачують грунт.
Це дуже повільний процес, орієнтований на збільшення біорізноманіття(зявляються дощові червяки) та грунт таким чином поглинає значно більше вуглецю, ніж при перекопуванні.
Звичайно, є питання до чорнила, якими проводиться друк на газетах. Але зараз більшість газетного чорнила випускається в водному розчині з використанням деревного вугілля, так що ви можете використовувати їх без страху, як для компостування, так і для мульчування.